• 608 135 483
 • kobietymajamoc@gmail.com

Category Archive: WYDARZENIA

neonnights4

Praktyczna nauka tworzenia grafik

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

 

Czy marzysz o tym, by samodzielnie tworzyć ciekawe, przyciągające wzrok grafiki?

Nie potrzebujesz do tego umiejętności graficznych, ani żadnego specjalistycznego oprogramowania – wystarczy komputer z dostępem do Internetu i dobre chęci!

Okazuje się, że są dostępne gotowe narzędzia do tworzenia bezpłatnych grafik idealnych na media społecznościowe, blogi, strony internetowe. Od grafik na bloga, przez ulotki, po prezentacje. Aktualnie około 40 różnych typów grafik.

Podczas warsztatów wszyscy uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję odkryć tajniki bezpłatnej aplikacji do tworzenia grafik CANVA.

Przykłady grafik, jakich możesz nauczyć się przygotowywać

 

156 154 153 152 151 15

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS WARSZTATÓW

1. Omówimy podstawowe zasady jak stworzyć własny projekt, jak wykorzystać koło kolorów, które czcionki posiadają polskie znaki.
2. Dowiesz się skąd pobierać darmowe grafiki do projektów, bez naruszania praw autorskich.
3. Stawiamy na praktyczne zajęcia będziesz miała możliwość wykazać się własną kreatywnością i pomysłowością i przygotujesz kilka własnych projektów.

 

REZERWACJA MIEJSCA


UWAGI: Do uczestnictwa w warsztatach wymagany własny komputer przenośny, najlepiej z myszką. Warsztaty odbywają się w kameralnych grupach.

Koszt uczestnictwa: 60 zł

Rezerwacja miejsca
1. wyślij zgłoszenie za pomocą powyższego formularza albo wyślij maila kobietymajamoc@gmail.com podając imię, nazwisko, e-mail i tel
2. dokonaj przelewu na poniższy nr konta w tytule podając swoje imię i nazwisko, nazwa szkolenia

Kobiety mają MOC
Bank ING: 48 1050 1722 1000 0092 2556 5580

* aby otrzymać fakturę napisz e-mail na kobietymajamoc@gmail.com wpisując w treści dane do faktury.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
mam-te-moc

Mam tę MOC początek wszystkich zmian jest we mnie

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

 

Kilka miesięcy temu pojawiła się u mnie wielka potrzeba przemiany. W zasadzie miałam poczucie, że pragnę jej jak powietrza. Minął już czas zmian zawodowych, moja własna firma zaczęła funkcjonować, ale cały czas miałam poczucie, że pora na kolejne – metamorfoza wyglądu. Bo w końcu musi nadejść taki czas, że zaczynamy wreszcie myśleć o sobie. Ostatnie tygodnie upłynęły u mnie szybko i intensywnie, dużo się działo. Postanowiłam wziąć udział w projekcie i stać się zmianą której pragnę.

Obecnie trudno mi policzyć ile razy obiecywałam sobie, że zacznę się racjonalniej odżywiać, zwiększę aktywność fizyczną. Zawsze wszystko było ważniejsze, w mojej głowie pojawiały się myśli, czy mam czas na zdrowe odżywianie? Nie mogę sobie zarzucić, że nic nie robiłam przez ostatnie miesiące, bo zmieniłam dietę, schudłam, ale gdzieś w tym wszystkim brakło wypracowanego nowego nawyku i po paśmie sukcesów znów kilogramy wróciły. Historia smutna, ale prawdziwa, za to wciąż miałam marzenie.

Podobno, kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie,by udało Ci się to osiągnąć. Pojawiają się ludzie z rozwiązaniem, a tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz szansę. Tak właśnie było w moim przypadku, na mojej drodze pojawiło się rozwiązanie i z niego skorzystałam.

metamorfozy2Zgłosiłam się do projektu Metamorfoz i przez 8 tygodni razem z 9 innymi kobietami podjęłyśmy decyzję, że chcemy zmiany. Robienie czegoś w grupie, wspólna motywacja zaowocowała spektakularnym sukcesem. Każda z nas zmieniła nawyki żywieniowe, zwiększyła aktywność fizyczną oraz odbudowała pewność siebie.

Czyli okazuje się, że wystarczy mała decyzja, konsekwencja w działaniu i już po 8 tygodniach już są mega rezultaty. W całym procesie metamorfozy potrzeba też odpowiednich narzędzi, które będą wspierały Cię w uzyskaniu efektu. Razem z pozostałymi 9 kobietami przez 56 dni byłyśmy wspierane produktami wspomagającymi cały proces odchudzania m.in batonami slim food, drinkami peptydowymi Nutrivi, witaminą C, nutraceutykiem turbo reduktor oraz kosmeceutykiem termo active. Wszystko po to, aby nasze ciała wyglądały wspaniale, skóra była jędrna i aby przyśpieszyć metabolizm.

W niedzielę 18 września 2016 odbył się finał akcji, mnóstwo gratulacji, uścisków, wiadomości. Wszystko dlatego, że zmiany są duże. Podczas 8 tygodni projektu straciłam 14,4 kg, wymodelowałam sylwetkę:  obwodów w talii -11 cm, obwód bioder -9 cm, obwód uda -8 cm.

mam-te-moc2Obecnie słyszę mnóstwo gratulacji od znajomych, że „udało się schudnąć  i ja też tak chciałabym”. Dobrze wiem, że to nie udało się, bo było to 8 tygodni mojej pracy, walki z przyzwyczajeniami, wiem też, że nie każdy jest w stanie sam to udźwignąć i dlatego pomimo tylu specjalistów i metod na odchudzanie, lawinowo wzrasta ilość osób z nadwagą.

Zaczęłam analizować, co jest potrzebne aby zmienić swoje nawyki, by dieta nie była tylko krótkim epizodem w życiu z nastawieniem „jakoś się przemęczę”. Moją pierwszą myślą była potrzeba organizacji akcji metamorfoz, ale pomogłabym tylko 10 kobietom. Stąd zrodził się w mojej głowie pomysł na akcję pod hasłem:

Mam tę MOC! Początek wszystkich zmian jest we Mnie.

WPROWADZENIE

bo-we-mniejest-sex2Szczegóły akcji „Mam tę MOC” zaprezentuję podczas najbliższego eventu Kobiet mocy w dniu 28 września, start o godz 17:30 w Hotelu Ibis Styles, będzie to też czas, kiedy będziesz mogła sprawdzić czy ten projekt jest dla Ciebie.

Pod linkiem więcej szczegółów:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAREZERWUJ MIEJSCE NA EVENT BO WE MNIE JEST SEX

Mam tę MOC! Początek wszystkich zmian jest we Mnie.

Jak to jest z tym odchudzaniem? Jest mnóstwo sposobów, a lawinowo przybywa ludzi z nadwagą. Kolejna dieta, ćwiczenia, a może głodówki – ale czemu nigdy nie udaje się? W Twoim otoczeniu na pewno są ludzie, którzy wkładają ogromny wysiłek, żeby wreszcie osiągnąć szczuplejszą sylwetkę.

Zapraszam Cię do udziału w projekcie, gdzie naszym celem będzie modelowanie sylwetki, odchudzanie, ale również zwiększenie pewności siebie.

ETAP I

wyzwania to zdobywanie wiedzy i podjęcie decyzji, stąd też zapraszam Cię na wydarzenie poświęcone modelowaniu sylwetki i odchudzaniu:

sylwetka-jakiej-pragniesz

Zdrowe, smukłe ciało nie jest dziełem przypadku. Ci, którzy za cel postawili sobie osiągnięcie upragnionej sylwetki wiedzą, że bez pracy, dyscypliny i zaangażowania próżno wypatrywać pożądanych wyników. Sport, aktywność fizyczna, zbilansowana dieta i regularny tryb życia to oręże w walce o “lepszą wersję siebie”, po które sięgamy coraz częściej.

Jeśli jednak droga do zmiany okazuje się kręta, dłuży się niemiłosiernie, a sił i motywacji coraz mniej, niezbędne staje się wsparcie.

Którędy iść, które kierunkowskazy wybierać, a które ignorować bezwzględnie, skąd brać siłę do marszu i jak po drodze nie zgubić radości z samej podróży – o tym, między innymi, z przyjemnością porozmawiamy z Tobą na spotkaniu.

KIERUNEK: SYLWETKA, JAKIEJ PRAGNIESZ

Zapraszamy Cię na wieczór z profesjonalistami: trenerem personalnym, dietetykiem i kosmetyczką, którzy gotowi są podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie gubienia zbędnych kilogramów, efektywnego treningu, kształtowania ciała, zmiany nawyków żywieniowych oraz pielęgnacji skóry podczas metamorfozy Twojego ciała.

Bądźcie gotowi na ciekawe, wypełnione merytoryczną wiedzą spotkania z naszymi ekspertami:

wojtek-drewski

Wojciech Drewski – trener personalny z długoletnim doświadczeniem. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w Kickboxingu oraz Mistrzostw Europy
w Hapkido w formule łamania desek. Czterokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w Kickboxingu i  Taekwondo. Członek Kadry Narodowej na Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata. Posiadacz czarnego pasa w Taekwondo i Hapkido. Trener przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży w Szkółce Piłkarskiej Akademia Pomorze. Nauczyciel, pedagog dzieci i młodzieży w szkole podstawowej i gimnazjum.

 

 

katarzyna-pryzmontKatarzyna Pryzmont – dietetyk i Diet Coach z dyplomem Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka na warszawskiej SWPS oraz szeregu szkoleń, kursów i praktyk, które doprowadziły ją do zagadnienia Diet Coachingu. Ukończyła dwuletni kurs akredytowany przez Izbę Coachingu, którego zwieńczeniem będzie certyfikat specjalisty Diet Coacha. Od czasu studiów należy do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, współpracuje z Poradnią Propsyche Junior dla dzieci z zaburzeniami odżywiania i ich rodziców, organizuje warsztaty „Głową w  otyłość”. W swojej pracyz klientem odchodzi od ścisłych diet, uważa, że bez zmiany „w głowie” (przekonań, wartości, nawyków) kilogramy wracają. Bardzo duży nacisk kładzie na stworzeniez klientem jego mapy BSP, która określa czynniki wpływające na nadwagę czy otyłość. W układanych przez siebie programach dietetycznych stara się unikać mięsa.W życiu kieruje się otwartym i życzliwym nastawieniem do ludzi.

 

tatiana-adamczyk-marciniakTatiana Adamczyk-Marciniak – magister fizjoterapii i odnowy biologicznej. Absolwentka AWFiS oraz studiów podyplomowych z zakresu usług żywieniowych i dietetyki na Akademii Morskiej w Gdyni. Swoją wiedzę rozwijała na wielu szkoleniach z zakresu kosmetyki specjalistycznej oraz spa & wellness w kraju i za granicą. Kosmetolog
z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego gabinetu kosmetycznego.

Pierwszy etap to dla Ciebie początek, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i poznasz narzędzie, które wspierało mnie w osiągnięciu moich rezultatów przez 8 tygodni. Dla mnie to początek i teraz do projektu zapraszam Ciebie. Udział bezpłatny – zarezerwuj miejsce:Kolejne etapy i więcej o projekcie już wkrótce.

Dołącz do naszej grupy na facebooku >>

indeks

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
bo-we-mniejest-sex

Bo we mnie jest sex 6.0

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

 

Zdobywaj wiedzę i buduj sieć kontaktów. Zapraszam na spotkanie z serii Bo we mnie jest sex 6.0 bo jestem przedsiębiorcza w Nowym Sączu. Termin 28 września 2016.

Wyjątkowi goście specjalni:

 • Celestyna Osiak – Coach i Mentor Kobiet Przedsiębiorczych
 • dr Marek Jarosiński specjalista reklamy i promocji osób i firm małego i średniego biznesu, specjalista działalności public relations i marketingowej.
 • Zdzisław Celusta – prezes Spatium Development Group

Podczas spotkania będzie panel poświęcony na wymianę kontaktów, poszukiwanie nowych partnerów.
17:00 rejestracja uczestniczek

Celestyna głowne17:30 Celestyna Osiak – „Pieniądz Twoim życiowym partnerem, zakochaj się w pieniądzach i spraw, żeby zakochały się w Tobie”
Celestyna uważa, że pieniądz to żywa istota, która odczuwa, myśli i doświadcza. Gdy nie masz z nim partnerskiej relacji, która jest oparta na lubieniu się, pasji i zaangażowaniu, trudno mówić o szczęśliwym i godnym życiu. Zamiast myśleć o pieniądzach przez 15 minut dziennie, myślisz o nich nieustannie, stresujesz się i skupiasz się na przetrwaniu, a w życiu nie chodzi o przetrwanie. W życiu chodzi o życie, a szczegółów dowiecie się podczas spotkania.

 

projekt-bez-tytulu

18:15  dr Marek Jarosiński
Skuteczna komunikacja społeczna i sposoby efektywnego docierania do klientów

Teraz już wszyscy korzystają z Internetu, jako narzędzia prowadzenia działalności promocyjnej, marketingowej, public relations, ale na oślep, tylko intuicyjnie. Tymczasem, dobrze jest znać podstawowe zasady skutecznej komunikacji społecznej i sposoby efektywnego docierania do klientów z ofertami nawet małych, początkujących firm.
 
Podczas panelu zostaną omówione zasady organizowania promocji, reklamy, działań public relations małych i średnich firm komercyjnych oraz promocji osób, działalności charytatywnej, artystycznej, społecznej.

 

18:45 Networking – wymiana kontaktów pośród uczestniczek spotkania
Prowadzisz biznes, chcesz znaleźć nowych partnerów, klientów – zapraszam na Wymianę Kontaktów.

 

Celusta gł19:15 Zdzisław Celusta
Rozwój Osobisty – warto czy potrzeba.

Twoją przyszłość określają działania, które podejmujesz, a Twoje działania wynikają z nawyków i schematów postępowania, które stosujesz na co dzień – zazwyczaj nawet o tym nie wiedząc. Jest tylko jeden sposób aby zapanować nad tymi schematami i nawykami oraz świadomie kształtować swoje działania tak, by dały Ci w przyszłości sukces. Tym sposobem jest zmiana sposobu myślenia.

 

 

20:00 zakończenie i losowanie upominków partnerów, II część Networkingu czyli nawiązywania relacji z pozostałymi uczestniczkami.


Możesz kupić bilet również dokonując przelewu podając imię, nazwisko, e-mail i tel

Kobiety mają MOC
Bank ING: 48 1050 1722 1000 0092 2556 5580

* aby otrzymać fakturę napisz e-mail na kobietymajamoc@gmail.com wpisując w treści dane do faktury.

PARTNERZY SPOTKANIA

bo-we-mnie-jest-sex-6-partnerzy

ZAPRASZAM!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
bo-we-mnie-jest-sex-5

Bo we mnie jest sex 5.0

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Co oznacza dla Ciebie bycie sexy ?
Najczęściej oznacza to prowokowanie, podkreślanie atrakcyjności seksualnej. W kobiecym wydaniu bycie sexy często oznacza bycie „zrobioną”, wyposażoną we wszystkie niezbędne atrybuty seksownej dziewczyny:
– szpilki,
– coś obcisłego
– coś odsłaniającego ciało,
– czerwony kolor na paznokciach lub ustach.

„seksi” wydaje się być rzeczą obowiązkową. Przynajmniej gdy spojrzy się na okładki magazynów dla kobiet (nawet nie trzeba zaglądać do środka). Bądź „seksi” w pracy, bądź „seksi” w ciąży, bądź „seksi” po czterdziestce, bądź „seksi” na wakacjach… Zastanawiam się, dlaczego to takie ważne?

Jestem niezwykle ciekawa, co Wy o tym sądzicie. Czy przykładacie do tego wagę, czy staracie się, czy lubicie być „seksi” a może uważacie, że cały ten problem nie istnieje?

Podczas eventu skupiłyśmy się na najbardziej seksownych częściach ciała kobiety.

Panel I: Barbara Kożuch-Myśków – psycholog, psychoterapeutka
„I KTO TU RZĄDZI?” o (poczuciu) sprawczości

Nie musisz ratować świata, ale możesz uratować siebie. Sprawić, by twoje życie wyglądało tak, jak zawsze pragnęłaś. Bo najważniejsze (ważniejsze nawet niż zdrowie) jest poczucie sensu. Jeśli zamiast niego króluje u ciebie bezsens, pora to zmienić! Jak to jest z Twoim poczuciem sprawczości i co to oznacza dla Ciebie?

basia-kmBarbara Kożuch-Myśków – psycholog, psychoterapeutka.

Absolwentka psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Dyplomowana psychoterapeutka przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, gdzie ukończyła także Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Członkini Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Przez kilka lat zawodowo związana Warszawskim Instytutem Psychoterapii, a także z Oddziałem Dziennym Szpitala Tworkowskiego. Od ponad roku mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii, prowadzi prywatny gabinet, a także współpracuje z Bassetlawe Mind – organizacją wspierającą osoby borykające się z chorobą psychiczną oraz ich rodziny. Prywatnie mama uroczej Leny, żona przystojnego introwertyka i siostra szalonych kobiet.

Pokaz bielizny „red in bed” Triumph Bielizna Galeria Sandecja oraz obuwia Sieć Salonów Obuwniczych Miriam

Panel II: Faustyna Gruca
kosmetolog Estée Deri Gabinet Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej
„Piersi pod czujnym okiem specjalisty”

faustynaFaustyna Gruca – mgr kosmetolog

Absolwentka kierunku „Kosmetologia” na Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum w Krakowie. Pozyskiwanie wiedzy teoretycznej łączyła zawsze z zajęciami praktycznymi. Dzięki podejmowaniu pracy w gabinetach kosmetologicznych już w czasie trwania studiów zdobywała doświadczenie zawodowe.
Od 2014 roku prowadzi własny Estée Deri Gabinet Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej w Nowym Sączu, w którym zajmuje się podtrzymywaniem i przywracaniem piękna. Praca jest jej życiową pasją. Największą radość z pracy czerpie wówczas, gdy uda jej się rozwiązać „problem kosmetologiczny” pacjenta.
Pragnąc nieustannie poszerzać swoją wiedzę kosmetologiczną oraz nadążać za panującymi trendami, Pani Faustyna uczestniczy w szkoleniach, targach, wykładach i sympozjach. Przekłada się to w pozytywny sposób na jakość świadczonych przez nią usług oraz zadowolenie Klientów.
Prywatnie jest pełną energii, zarażającą optymizmem miłośniczką motoryzacji.


Pokaz bielizny nocnej Triumph Bielizna Galeria Sandecja oraz obuwia Sieć Salonów Obuwniczych Miriam

Panel III: Joanna Brońska
Perfekcyjne piersi w domowym zaciszu

 

Tematem przewodnim eventu było hasło ” Sexy jak nigdy” – Skupialiśmy się na wewnętrznym pięknie. Bo sexapil to nasza broń kobieca… emanuje z wyglądu, poruszania się, spojrzeń i gestów. Oczywisty zarówno dla mężczyzn, jak i dla innych kobiet. Przedmiot zazdrości, ponieważ głębokim pragnieniem każdej z nas jest, takie oddziaływanie na świat wokoło, które robi wrażenie i rzuca na kolana.
A jak wiadomo nie od dziś sexy zaczyna się w głowie. Stąd nowy cykl spotkanie z psychoterapeutką, która uświadomiła nam jak ważne jest abyśmy zdały sobie sprawe jak wielki mamy wpływ na nasze życie. Kolejne panele dotyczyły symbolu kobiecości czyli piersi. Jak dbać aby jak najdłużej pozostały jędrne.

Wspaniała zabawa, mnóstwo energi, doborowe towarzystwo. Bardzo miło było Was gościć.

FOTORELACJA

 

 

06 08 09 10 11 12 13 14 15 16 19 20 21 22 23 24 30 31 32 33 34 35 38 43 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72

 

 

01 02 2 05 07 17 18 25 26 27 28 29 36 37 39 40 41 42 44 57 58 59 60 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 180 181 182

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
picjumbo.com_HNCK4578

bo we mnie jest sex 4.0

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Kolejne czwarte spotkanie w Nowym Sączu już za nami, odbyło się 25 listopada 2015 roku w Restauracji Amerykańskiej,

Tematem przewodnim było hasło ” Jesteś tym co jesz” – Odżywianie człowieka jest jednym z podstawowych warunków jego życia, rozwoju i sprawności fizycznej.

Zwracasz uwagę na swoją codzienną dietę?
Czy spędzasz aktywnie wolny czas?
Każdego dnia sama decydujesz jak wygląda Twoje ciało.

picjumbo.com_HNCK4578

Event był poświęcony pięknej sylwetce. Program spotkania:
Panel I mgr dietetyk Fit Dietetyk Nowy Sącz Małgorzata Bernady

1. Zdrowe nawyki to podstawa, ale jak zmotywować się do bycia fit.
2. Mity żywieniowe
3. co zrobić, aby kolejna próba odchudzania nie przynosiła efektu jo-jo

Panel II trener personalny Tomasz Goliński – Trener Personalny z Fitness Trzy Korony m.in.

1. Aktywność fizyczna czy jest ważna i jak wpływa na nasze ciało.
2. Jaka aktywność fizyczna jest dla mnie najlepsza.

Panel III mgr kosmetologii Faustyna Gruca z Estée Deri Gabinet Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej

1. W jaki sposób nowoczesna kosmetologia może wspomóc naszą walkę z kilogramami, oczywiście bez skalpela.
2. Jak zadbać o dobry wygląd skóry podczas odchudzania.

Panel IV Podsumowanie pierwszego miesiąca Wyzwanie SLIM FOOD

1. O co chodzi z tym Slim Food
2. Jak znaleźć motywację do odchudzania.
3. Kryzys w diecie

Podczas eventu odbyło się losowanie nagród
Degustacja slim food oraz drinka peptydowego.

Jak zawsze była świetna atmosfera, wspaniałe kobiety. Dziękujemy za uczestnictwo. Zapraszamy na kolejne edycje.

Fotorelacja

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
wieczorek kosmetologiczny

OTOCZ TROSKĄ SWOJĄ SKÓRĘ!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

OTOCZ TROSKĄ SWOJĄ SKÓRĘ! Zregeneruj ją po letnich szaleństwach i przygotuj na przyjście zimy!

Skóra jest naszą najlepszą wizytówką. Odpowiednio pielęgnowana, dostatecznie nawilżona oraz odżywiona, sprawia, że wyglądamy pięknie i promiennie. Zadbana, pełna wigoru skóra dodaje nam wdzięku, zwiększa pewność siebie oraz sprawia, że jesteśmy bardziej przebojowi.

Utrzymanie skóry w dobrej kondycji jest zatem sprawą bardzo istotną. Jesień jest porą, w której nasza skóra potrzebuje regeneracji po wakacyjnych słonecznych i morskich kąpielach oraz zabezpieczenia przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi związanymi z nadejściem zimy.

wieczorek kosmetologicznySerdecznie zapraszamy do Gabinetu Kosmetologi Estee Deri

Program spotkania obejmuje:
1. „Coś na dobry początek” – losowanie upominków wśród uczestników spotkania.
2. „Zadbana skóra Twoim największym skarbem” – regeneracja skóry po lecie oraz przygotowanie do zimy. Jak pielęgnować poszczególne rodzaje skóry/ mgr Kosmetolog Faustyna Gruca.
3. „Uczta dla ciała” – zabieg nawilżająco-regenerujący na twarz o wartości 160 zł. Osoba, na której zostanie przeprowadzony ZABIEG zostanie wybrana spośród uczestników spotkania/ mgr Kosmetolog Faustyna Gruca.
4. „Bądź mistrzem pielęgnacji w domowym zaciszu” – domowa pielęgnacja skóry z kosmeceutykami Larens/ Małgorzata Kłosowicz.
5. „Zdrowe wnętrze, piękne ciało” – Nutraceutyki Nutrivi, jako uzupełnienie codziennej diety składnikami odżywczymi naturalnego pochodzenia/ Małgorzata Dyrek.
6. „Zaspokój swoją ciekawość” – indywidualne konsultacje kosmetologiczne dla zainteresowanych uczestników/ mgr Kosmetolog Faustyna Gruca.

Na uczestników spotkania będzie czekać poczęstunek. Będzie można także skorzystać z degustacji Nutrivi Biopeptide Drink.

Zapisy na wydarzenie odbywają się drogą mailową:
esteederi@wp.pl

Ograniczona ilość miejsc! O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
IMG_1738

Premiera Larens Professional Line w Estee Deri

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Premiera Larens Professional Line w Gabinecie Kosmetologi Leczniczej i Estetycznej Estee Deri

W poniedziałkowe popołudnie 26 września 2015 roku, odbyło się zamknięte spotkanie dla klientek Gabinetu Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej, prezentujące nowość zabiegi przy użyciu preparatów z bioaktywnym kolagenem i peptydami Larens Professional Line.

IMG_1738

BIOPEPTYDY PRZEŁOM W DZIEDZINIE KOSMETOLOGII- krotko o preparatach:

Preparaty Larens Professional zawierają kilkaset aktywnych biologicznie, naturalnych peptydów, pochodzących głównie z trzech grup białek dekoryny, lumikanu i histonów. Są to w znacznej ilości małe peptydy, 7-29 aminokwasów. Naukowcy WellU stworzyli jedyny taki na świecie kompleks bioaktywnych oligo – i polipetydów (BIOPEPTYDE KOMPLEKS). Preparaty z linii Larens zawierają nawet 100 krotnie więcej peptydów, niż produkty innych marek.

Naturalne, aktywne biologicznie peptydy pozyskiwane z wybranych ryb słodkowodnych zawarte w kosmoceutykach Larens Professional odpowiadają między innymi za regulację procesów komórkowych oraz komunikacje międzykomórkową, co wywiera istotny wpływ na funkcjonowanie skóry. Oligopeptydy i polipeptydy maja bowiem silne działanie przeciwstarzeniowe.

Peptydy stosuje się także w terapii chorób dermatologicznych, wykorzystując takie ich właściwości, jak stymulowanie syntezy białek skóry.

Na początku spotkania pośród uczestniczek zostały rozlosowane upominki.

Jedną z nagród był zabieg pokazowy Larens Professional Line Nawilżający. Który został przeprowadzony podczas spotkania.

Podczas trwającego zabiegu Pani kosmetolog mgr Faustyna Gruca opowiadała wiele ciekawostek na temat preparatów Larens Professional.

Unikalne efekty stosowania preparatów Larens Professional z kompleksem naturalnych peptydów pozyskiwanych z wybranych gatunków ryb słodkowodnych:

 1. intensywne i długotrwałe zwiększenie poziomu nawilżenia i ujędrnienia skóry.
 2. Spowolnienie procesu starzenia się skóry, wygładzenie zmarszczek i zahamowanie powstawania nowych.
 3. Regeneracja naskórka i zabezpieczenie przed szkodliwym czynnikami zewnętrznymi.
 4. Optymalna poprawa wyglądu i kondycji skóry.
 5. Poprawa regulacji hydro-lipidowej i funkcji ochronnych skóry.
 6. Intensywnie odżywiona skóra.
 7. Przyśpieszenie procesów naprawczych naskórka.
 8. Zmniejszenie łamliwości włosów i paznokci.
 9. Dostarczenie niezbędnych składników odżywczych w głębokie warstwy skóry.
 10. Widoczna poprawa owalu twarzy.
 11. Działanie łagodzące i kojące.
 12. Szybkie rezultaty w walce z niedoskonałościami skóry (trądzik, zaczerwienienia, podrażnienia).
 13. Widocznie zmniejszone obrzęki.
 14. Zapewnienie odczucia liftingu skóry.
 15. Przyśpieszenie procesu tworzenia się nowych komórek.
 16. Silna regeneracja naskórka.

Kolejna część spotkania była poświęcona pielęgnacji domowej preparatami Larens, jako doskonałe uzupełnienie zabiegów gabinetowych. Wbrew znanym dotychczas przekonaniom dotyczącym pielęgnacji, okazuje się, że krem stanowi sprawę drugorzędną w przypadku kosmoceutyków Larens. Najważniejsze preparaty to:

Serum peptydowe

Rewolucyjne serum peptydowe do ciała i włosów, oparte na unikalnej recepturze BIOPEPTIDE COMPLEX i wodzie NUTRIVI. Multifunkcyjny kosmeceutyk silne regeneruje i odżywia skórę i włosy. Stanowi długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Serum wykazuje działanie łagodzące oraz naprawcze. dowiedz się więcej

FACE GEL

Żel peptydowy do twarzy, szyi i dekoltu o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym. Produkt oparty na unikalnej recepturze BIOPEPTIDE COMPLEX i wodzie NUTRIVI. Multifunkcyjny kosmeceutyk niezwykle bogaty w bioaktywne substancje, (m.in. kompleks kilkuset naturalnych, aktywnie biologicznych peptydów, pochodzących z wybranych gatunków ryb słodkowodnych, kolagen, krzem, wit. C). Wyselekcjonowane składniki stymulują odbudowę naturalnego kolagenu, odżywiają i łagodzą podrażnienia, redukując widoczne objawy starzenia. Już po pierwszym nałożeniu skóra odzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia, staje się wygładzona i elastyczna. Dzięki uporządkowanej strukturze wody NUTRIVI zawartej w LARENS PEPTIDUM FACE GEL, składniki aktywne mają zdolność przenikania do głębokich warstw skóry i stymulują tam regenerację zniszczonych struktur. Preparat, dzięki zawartości BIOPEPTIDE COMPLEX wyróżnia się intensywnym działaniem naprawczym, odżywczym i regenerującym. Wzmacnia naturalne mechanizmy obronne, zapobiega wiotczeniu skóry oraz łagodzi podrażnienia. LARENS PEPTIDUM FACE GEL to unikalne panaceum na powstrzymanie procesów starzenia się skóry i jej dolegliwości, przyjemność w codziennej pielęgnacji i natychmiastowa skuteczność. dowiedz się więcej

LARENS – Nowoczesna i specjalistyczna marka kosmeceutyków, nakierowana na walkę ze zestarzeniem się i problemami skórnymi.

To regeneracja, odżywienie i pielęgnacja w jednym.

Kosmeceutyki Larens oprócz działania anty-starzeniowego, odpowiadają na potrzeby skóry alergicznej, problematycznej, zmagającej się z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą, a także zniszczonej przez niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Fasada w postaci – źródła naturalnych peptydów określana jest mianem ,,przyszłości medycyny i kosmetologii” i stanowi receptę WellU na nienaruszony czasem wygląd.

Obecność ponad 70 substancji aktywnych w tym: bioaktywnego kolagenu, ektoiny, kwasu hialuronowego, aminokwasów, naturalnych witamin, ekstraktów, olei oraz wody NUTRIVI – efektywnie transportującej składniki aktywne w głąb skóry to całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna, acz równie skuteczna alternatywa dla botoksu, ostrzykiwania i poczynań chirurgii estetycznej.

Rewolucja bez skalpela – efekty stosowania kosmoceutyków Larens dowiedz się więcej

Jeżeli jesteś nową klientką i jeszcze nie korzystałaś z usług Gabinetu Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej Estee Deri to wykorzystaj kupon promocyjny upoważniający zniżki – 40% na pierwszy zabieg.

este deri

Chcesz poznać kosmoceutyki LARENS obejrzyj katalog on-line

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
Bo we mnie jest sex 3.0 - Grupowe zdjęcie Zdjęcia Okiem Liska #kobietymajamoc #bowemniejestsex #okiemliska #vantago #fitnesstrzykorony #europadonnans #wellu #larens #nutrivi

Bo we mnie jest sex 3.0

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

30 września 2015, godzina 18:00
bo we mnie jest sex piekno zdrowa 3
Nasze cykliczne spotkania, we wspaniałym towarzystwie kobiet, w miłej atmosferze. Wrześniowe spotkanie Bo we mnie jest sex, tym razem dotyczyło tematyki zdrowia, nie tylko w sensie fizycznym ale również mentalnym. Rozmawialiśmy o tym, jak dbać o nasze zdrowie, o profilaktyce oraz co zrobić żeby pozbyć się ograniczających przekonań, które często blokują nas w działaniach. Nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Z nami to nie będzie trudne! Poznasz wiele ciekawych osób, które być może zainspirują Cię do dalszych działań.

Panel pierwszy: Niedoceniana Witamina C witaminaC

Naturalna witamina C przy regularnym stosowaniu przyczynia się do :

 • tworzenia kolagenu, tym samym stymulują procesy kolagenogenezy w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych, skóry, dziąseł i zębów oraz kości i chrząstek
 • zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
 • utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Naturalna Witamina C wspomaga:

 • prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
 • prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
 • utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
 • ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
 • regeneracji zredukowanej formy witaminy E.

Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza.

56Witamina C syntetyczna jest bardzo słabo przyswajalna, przyczynia się do zakwaszenia organizmu.

Naturalna lewoskrętna nigdy nie występuję samodzielne jak syntetyczny odpowiednik. Zawsze towarzyszy jej kompleks bioflawonoidów, które zwiększają wchłanianie jej do komórek i wykorzystywanie przez organizm.

Dowiedz się więcej

Panel drugi: Profilaktyka raka piersi

Statystyki są przerażające, coraz więcej kobiet choruje na Raka Piersi. A czy pamiętasz o profilaktyce, samobadaniu ?

RAZ W MIESIĄCU SAMA KONTROLUJ SWOJE PIERSI
RAZ DO ROKU TWOJE PIERSI POWINIEN ZBADAĆ LEKARZ
MIĘDZY 35-40 ROKIEM ŻYCIA WYKONAJ JEDNO BADANIE MAMMOGRAFICZNE
PO 40 ROKU ŻYCIA WYKONUJ MAMMOGRAFIĘ RAZ NA DWA LATA
PO 50 ROKU ŻYCIA BADANIE MAMMOGRAFICZNE WYKONUJE SIĘ CO ROK.

SKALA PROBLEMU
Rak piersi jest najczęstszą chorobą nowotworową kobiet.logo-eu
Jest także przyczyną nadumieralności kobiet w wieku 30-50 lat. W krajach Unii Europejskiej, co 1,5 minuty u jednej kobiety wykrywa się raka piersi. W krajach Unii Europejskiej rak piersi diagnozowany jest u 331 392 kobiet rocznie, a ok. 89 700 umiera. W Polsce rocznie zachorowuje 17000 kobiet, 4500 umiera!

Panel trzeci : Różnica między suplementami diety, a nutraceutykami?

Wszyscy wiemy, że suplementacja w dzisiejszych czasach jest koniecznością. Przede wszystkim dlatego, że nasza żywność nie zawiera już tych substancji odżywczych, które posiadała kilkadziesiąt lat temu. Jabłuszko które spożywała nasza babcia i to które podajemy naszemu dziecku – nie jest tym samym. To samo dotyczy na przykład chleba. Dlaczego?

Przysłowie łacińskie „Lekarz leczy, natura uzdrawiasuplementy.”

Stres, zawrotne tempo życia, skażenie środowiska, żywność coraz bardziej uboga w składniki odżywcze. Wszystko to osłabia nasz system odpornościowy i sprzyja rozwojowi chorób cywilizacyjnych.
W dzisiejszych czasach suplementacja jest koniecznością. Jednak warto odróżnić syntetyczne suplementy od naturalnej nutraceutyki.

Dowiedz się więcej

Panel czwarty : ograniczające przekonaniai can

Zastanawiałaś się, co blokuje Cię w działaniu? Nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, są tylko ograniczenia w naszej głowie. Jak z nimi walczyć ?

 

Panel czwarty : Bądź aktywna w każdym wieku

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ

 • Poprawia przemianę materii
 • Szczupła sylwetka
 • Niweluje stres (endorfiny)
 • Odmładza
 • Obniża ryzyko zapadania na wiele chorób
 • Redukuje stres i napięcie emocjonalne
 • Korzystnie wpływa na zdrowie kobiety
 • ogranicza negatywne skutki cyklu miesiączkowego,
 • reguluje wydzielanie hormonów,
 • może wpłynąć pozytywnie na menopauzęAKTYWNOŚĆ FIZYCZNA A NASZ KRĘGOSŁUP:

PRAWIDŁOWY SEN – SYLWETKA W PRACY – PROFILAKTYKA – TRENING – ODPOWIEDNIE ĆWICZENIA – POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA

Tempo życia oddziałuje na nasz organizm, jesteśmy spięci, zestresowani. Najważniejsze dla profilaktyki zdrowia jest ruch.Siedzący tryb życia obciąża mięśnie kręgosłupa, a jaki to ma wpływ na nasze zdrowie jakie są tego konsekwencje? Zdrowe ciało to aktywne ciało. Czy warto wygospodarować czas na ćwiczenia?

partnerzy bo we mnie jest sex 30

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i prelegentom eventu Bo we mnie jest sex 3.0 Piękna bo zdrowa.

Zapraszamy w październiku!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
bo we mnie jest sex 2.0

Bo we mnie jest sex 2.0

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Serdecznie zapraszamy na kolejne, juz II spotkanie w Nowym Sączu, które odbędzie się 26 sierpnia 2015 o godz 18:00. Kontynujemy temat atrybutów kobiecości ale trochę od innej strony.
Na naszym funpage będziemy odsłaniać kulisy spotkania. W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednim spotkaniem, dokładne miejsce eventu podamy już wkrótce.

Plan wydarzenia:

 • Rejestracja uczestniczek
 • Przywitanie wszystkich gości oraz przedstawienie prelegentów i partnerów
 • Prelekcja pierwsza: Małgorzata Kłosowicz – o atrybutach kobiecości
 • Prelekcja druga: MAKIJAŻ WEGAŃSKI kosmetykami EMANI- różne triki, jak wydobyć to co w nas najpiękniejsze, strobing.
 • Prelekcja trzecia: rusz swoje biodra – nauka kroków co Bachiata
 • Losowanie nagród
 • Podziękowania dla gości
 • Zakończenie spotkania

FOTOGALERIA

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
Bo we mnie jest sex

Bo we mnie jest sex 1.0

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

Za nami wyjątkowe spotkanie, które odbyło się w Nowym Sączu, w dniu 29 lipca 2015 o godz 18:00. Kawiarnia Cafe Kwadrans pękała w szwach.

Pierwsza część serii eventów była ukłonem w sprawie atrybutów kobiet.

 

Rejestracja uczestniczek
Przywitanie wszystkich gości oraz przedstawienia prelegentów
Prelekcja pierwsza: Małgorzata Kłosowicz – o atrybutach kobiecości
Prelekcja druga: Marzena Pawińska – kosmetolog – jak pielęgnować nasze atuty
Prelekcja trzecia: Brafiterka – jak ważna jest odpowiednia bielizna
Prelekcja czwarta: Adam Racoń – trener personalny – ćwiczenia na sexy wygląd
Losowanie nagród
Podziękowania dla gości
Zakończenie spotkania

FOTORELACJA!

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc