• 608 135 483
  • kobietymajamoc@gmail.com

Mam tę MOC początek wszystkich zmian jest we mnie

mam-te-moc

Mam tę MOC początek wszystkich zmian jest we mnie

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail

 

Kilka miesięcy temu pojawiła się u mnie wielka potrzeba przemiany. W zasadzie miałam poczucie, że pragnę jej jak powietrza. Minął już czas zmian zawodowych, moja własna firma zaczęła funkcjonować, ale cały czas miałam poczucie, że pora na kolejne – metamorfoza wyglądu. Bo w końcu musi nadejść taki czas, że zaczynamy wreszcie myśleć o sobie. Ostatnie tygodnie upłynęły u mnie szybko i intensywnie, dużo się działo. Postanowiłam wziąć udział w projekcie i stać się zmianą której pragnę.

Obecnie trudno mi policzyć ile razy obiecywałam sobie, że zacznę się racjonalniej odżywiać, zwiększę aktywność fizyczną. Zawsze wszystko było ważniejsze, w mojej głowie pojawiały się myśli, czy mam czas na zdrowe odżywianie? Nie mogę sobie zarzucić, że nic nie robiłam przez ostatnie miesiące, bo zmieniłam dietę, schudłam, ale gdzieś w tym wszystkim brakło wypracowanego nowego nawyku i po paśmie sukcesów znów kilogramy wróciły. Historia smutna, ale prawdziwa, za to wciąż miałam marzenie.

Podobno, kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie,by udało Ci się to osiągnąć. Pojawiają się ludzie z rozwiązaniem, a tylko od Ciebie zależy czy wykorzystasz szansę. Tak właśnie było w moim przypadku, na mojej drodze pojawiło się rozwiązanie i z niego skorzystałam.

metamorfozy2Zgłosiłam się do projektu Metamorfoz i przez 8 tygodni razem z 9 innymi kobietami podjęłyśmy decyzję, że chcemy zmiany. Robienie czegoś w grupie, wspólna motywacja zaowocowała spektakularnym sukcesem. Każda z nas zmieniła nawyki żywieniowe, zwiększyła aktywność fizyczną oraz odbudowała pewność siebie.

Czyli okazuje się, że wystarczy mała decyzja, konsekwencja w działaniu i już po 8 tygodniach już są mega rezultaty. W całym procesie metamorfozy potrzeba też odpowiednich narzędzi, które będą wspierały Cię w uzyskaniu efektu. Razem z pozostałymi 9 kobietami przez 56 dni byłyśmy wspierane produktami wspomagającymi cały proces odchudzania m.in batonami slim food, drinkami peptydowymi Nutrivi, witaminą C, nutraceutykiem turbo reduktor oraz kosmeceutykiem termo active. Wszystko po to, aby nasze ciała wyglądały wspaniale, skóra była jędrna i aby przyśpieszyć metabolizm.

W niedzielę 18 września 2016 odbył się finał akcji, mnóstwo gratulacji, uścisków, wiadomości. Wszystko dlatego, że zmiany są duże. Podczas 8 tygodni projektu straciłam 14,4 kg, wymodelowałam sylwetkę:  obwodów w talii -11 cm, obwód bioder -9 cm, obwód uda -8 cm.

mam-te-moc2Obecnie słyszę mnóstwo gratulacji od znajomych, że „udało się schudnąć  i ja też tak chciałabym”. Dobrze wiem, że to nie udało się, bo było to 8 tygodni mojej pracy, walki z przyzwyczajeniami, wiem też, że nie każdy jest w stanie sam to udźwignąć i dlatego pomimo tylu specjalistów i metod na odchudzanie, lawinowo wzrasta ilość osób z nadwagą.

Zaczęłam analizować, co jest potrzebne aby zmienić swoje nawyki, by dieta nie była tylko krótkim epizodem w życiu z nastawieniem „jakoś się przemęczę”. Moją pierwszą myślą była potrzeba organizacji akcji metamorfoz, ale pomogłabym tylko 10 kobietom. Stąd zrodził się w mojej głowie pomysł na akcję pod hasłem:

Mam tę MOC! Początek wszystkich zmian jest we Mnie.

WPROWADZENIE

bo-we-mniejest-sex2Szczegóły akcji „Mam tę MOC” zaprezentuję podczas najbliższego eventu Kobiet mocy w dniu 28 września, start o godz 17:30 w Hotelu Ibis Styles, będzie to też czas, kiedy będziesz mogła sprawdzić czy ten projekt jest dla Ciebie.

Pod linkiem więcej szczegółów:

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAREZERWUJ MIEJSCE NA EVENT BO WE MNIE JEST SEX

Mam tę MOC! Początek wszystkich zmian jest we Mnie.

Jak to jest z tym odchudzaniem? Jest mnóstwo sposobów, a lawinowo przybywa ludzi z nadwagą. Kolejna dieta, ćwiczenia, a może głodówki – ale czemu nigdy nie udaje się? W Twoim otoczeniu na pewno są ludzie, którzy wkładają ogromny wysiłek, żeby wreszcie osiągnąć szczuplejszą sylwetkę.

Zapraszam Cię do udziału w projekcie, gdzie naszym celem będzie modelowanie sylwetki, odchudzanie, ale również zwiększenie pewności siebie.

ETAP I

wyzwania to zdobywanie wiedzy i podjęcie decyzji, stąd też zapraszam Cię na wydarzenie poświęcone modelowaniu sylwetki i odchudzaniu:

sylwetka-jakiej-pragniesz

Zdrowe, smukłe ciało nie jest dziełem przypadku. Ci, którzy za cel postawili sobie osiągnięcie upragnionej sylwetki wiedzą, że bez pracy, dyscypliny i zaangażowania próżno wypatrywać pożądanych wyników. Sport, aktywność fizyczna, zbilansowana dieta i regularny tryb życia to oręże w walce o “lepszą wersję siebie”, po które sięgamy coraz częściej.

Jeśli jednak droga do zmiany okazuje się kręta, dłuży się niemiłosiernie, a sił i motywacji coraz mniej, niezbędne staje się wsparcie.

Którędy iść, które kierunkowskazy wybierać, a które ignorować bezwzględnie, skąd brać siłę do marszu i jak po drodze nie zgubić radości z samej podróży – o tym, między innymi, z przyjemnością porozmawiamy z Tobą na spotkaniu.

KIERUNEK: SYLWETKA, JAKIEJ PRAGNIESZ

Zapraszamy Cię na wieczór z profesjonalistami: trenerem personalnym, dietetykiem i kosmetyczką, którzy gotowi są podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie gubienia zbędnych kilogramów, efektywnego treningu, kształtowania ciała, zmiany nawyków żywieniowych oraz pielęgnacji skóry podczas metamorfozy Twojego ciała.

Bądźcie gotowi na ciekawe, wypełnione merytoryczną wiedzą spotkania z naszymi ekspertami:

wojtek-drewski

Wojciech Drewski – trener personalny z długoletnim doświadczeniem. Brązowy medalista Mistrzostw Europy w Kickboxingu oraz Mistrzostw Europy
w Hapkido w formule łamania desek. Czterokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski w Kickboxingu i  Taekwondo. Członek Kadry Narodowej na Mistrzostwach Świata i Pucharze Świata. Posiadacz czarnego pasa w Taekwondo i Hapkido. Trener przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży w Szkółce Piłkarskiej Akademia Pomorze. Nauczyciel, pedagog dzieci i młodzieży w szkole podstawowej i gimnazjum.

 

 

katarzyna-pryzmontKatarzyna Pryzmont – dietetyk i Diet Coach z dyplomem Wydziału Nauki o Zdrowiu Akademii Medycznej w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka na warszawskiej SWPS oraz szeregu szkoleń, kursów i praktyk, które doprowadziły ją do zagadnienia Diet Coachingu. Ukończyła dwuletni kurs akredytowany przez Izbę Coachingu, którego zwieńczeniem będzie certyfikat specjalisty Diet Coacha. Od czasu studiów należy do Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, współpracuje z Poradnią Propsyche Junior dla dzieci z zaburzeniami odżywiania i ich rodziców, organizuje warsztaty „Głową w  otyłość”. W swojej pracyz klientem odchodzi od ścisłych diet, uważa, że bez zmiany „w głowie” (przekonań, wartości, nawyków) kilogramy wracają. Bardzo duży nacisk kładzie na stworzeniez klientem jego mapy BSP, która określa czynniki wpływające na nadwagę czy otyłość. W układanych przez siebie programach dietetycznych stara się unikać mięsa.W życiu kieruje się otwartym i życzliwym nastawieniem do ludzi.

 

tatiana-adamczyk-marciniakTatiana Adamczyk-Marciniak – magister fizjoterapii i odnowy biologicznej. Absolwentka AWFiS oraz studiów podyplomowych z zakresu usług żywieniowych i dietetyki na Akademii Morskiej w Gdyni. Swoją wiedzę rozwijała na wielu szkoleniach z zakresu kosmetyki specjalistycznej oraz spa & wellness w kraju i za granicą. Kosmetolog
z ponad 25-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnego gabinetu kosmetycznego.

Pierwszy etap to dla Ciebie początek, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i poznasz narzędzie, które wspierało mnie w osiągnięciu moich rezultatów przez 8 tygodni. Dla mnie to początek i teraz do projektu zapraszam Ciebie. Udział bezpłatny – zarezerwuj miejsce:Kolejne etapy i więcej o projekcie już wkrótce.

Dołącz do naszej grupy na facebooku >>

indeks

facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmailfacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedintumblrmail
kobietymajamoc
kobietymajamoc

4 thoughts on “Mam tę MOC początek wszystkich zmian jest we mnie

ElwiraPosted on  12:24 pm - Wrz 27, 2016

Fantastyczna przemiana! Coś niesamowitego 🙂 Gratuluję chęci i odwagi! Warto zmieniać nas samych, jeżeli od tego zależy nasze lepsze samopoczucie i zdrowie. Oby tak dalej! Trzymam kciuki za kolejne sukcesy 🙂

KamilaPosted on  1:01 pm - Wrz 27, 2016

Wow! Genialna metamorfoza! Gratuluje z serca przede wszstkim odwagi by ruszyc bo to jest najtrudniejsze. Ciesze sie, ze sie udalo! Swietny pomysl w ogole z ta metamorfoza! 🙂

    kobietymajamocPosted on  1:43 pm - Wrz 27, 2016

    Potwierdzam, najtrudniej to podjąć decyzję i zacząć realizować cel. Później trzeba mieć dużo konsekwencji, bo długi proces i zmiana na zawsze.

Leave a Comment